background image

Умови проживання

Умови проживання в санаторії «Сонячне Закарпаття»:

Ліжковий фонд:

Більше п’яти сотень місць. Послуги лікування та харчування амбулаторним пацієнтам – в межах попиту.

Місцезнаходження:

Санаторій «Сонячне Закарпаття» розташувався за 1,7 км. від с. Поляна Свалявського району Закарпатської області в самому серці Карпатських лісів. Санаторій розташований на березі р. В. Пиня, в урочищі Тихий, а висота над рівнем моря складає 340 м.. Клімат курорту помірно-континентальний. Зима переважно на цій території м’яка, а літо неспекотне, осінь тепла і радує сонячним промінням. Вітри – дуже рідко і не значної швидкості. Зазвичай сніг лежить з листопада по лютий. Проживання в одно- і двомісних, одно-, дво- і трикімнатних номерах зі всіма зручностями, телевізором та холодильником. Корпуси, водолікарня та питний бювет не дальше 100 м. один від одного. В головному корпусі знаходяться: реєстратура, адміністрація, клуб, їдальня, бібліотека та основні діагностичні служби. Більшість лікувальних процедур – у водолікарні.

Харчування:

Частіше всього в одну зміну. Індивідуальний вибір і замовлення страв з семи дієт (№№ 1,4,5,5 «п», 8,9,15). Також є можливість перейти на ресторанне харчування в окремому залі їдальні. Санаторний ресторан «Уклин» завжди радий Вас вітати.

Оздоровчо – спортивне дозвілля:

Відкриті майданчики, які мають штучне покриття для гри у настільний і великий теніс, волейбол, бадмінтон, футбольне поле, гімнастичний майданчик, басейн з природним нагрівом води, прокат спортивного інвентарю. Катання на ковзанах лижах та санках. Гірськолижний підйомник знаходиться безпосередньо на території санаторію.

Культурно-масові заходи:

Вечори відпочинку і танцювальні вечори, виступи професійних і самодіяльних артистів, послуги бібліотеки, кіносеанси, пішохідні прогулянки теренкурними маршрутами в санаторій «Поляна», який знаходиться неподалік, автобусні екскурсії в міста Свалява, Мукачево, Ужгород, санаторій «Карпати», на озеро Синевир і т. д. Замовлення екскурсій можливе як індивідуальне, так і групове.

Побутове обслуговування:

На території санаторію знаходяться продуктові, промислові та сувенірні магазини, продуктовий базар, салон краси, в якому можна зробити зачіску, манікюр та педикюр.

Послуги зв’язку:

Телефонні кабіни міжміського зв’язку знаходяться в усіх корпусах, продаж газет, журналів, книжкової продукції. Кабельне телебачення. Стабільний зв’язок таких мобільних операторів, як МТС, Київстар і Life. На території є WiFi Інтернет.

Забезпечення релігійних потреб:

Православна церква і молитовний будинок християн віри євангельської в селі Поляна, православна, римо- і греко-католицької – у місті Свалява.

©2020 Всі права належать: Курорт "Сонячне Закарпаття"
Розробка компанії www.Blorax.com