background image

«ПОЛЯНА КВАСОВА» – перлина вод Закарпаття.

Поляна_2

«ПОЛЯНА КВАСОВА» – перлина вод Закарпаття.

Новини no responses

Вода «Поляна Квасова» видобувається із одного з найвідоміших у світі, і унікальних за своїм походженням, джерел природної мінеральної води, розташованих в Україні, який зародився в глибинах мальовничого гірського масиву Карпат.
Яскраво виражений і приголомшливий смак, а також унікальні і природні цілющі властивості, якими володіє вода «Поляна Квасова», змогли оцінити не тільки українські жителі, а й європейці, зробивши це ще в XVIII столітті. У зв’язку з чим, починаючи з того періоду часу, мінеральна вода «Поляна Квасова» стала неодноразово завойовувати найвищі нагороди, що стали доступними завдяки високій якості, оціненої на міжнародних виставках, які пройшли у Відні, Будапешті, та в Парижі.
За своїм хімічним складом «Поляна Квасова», показання до вживання якої передбачають наявність захворювань, пов’язаних з роботою шлунково-кишкового тракту, прийнято відносити до різновиду гідрокарбонатних натрієвих борних мінеральних вод боржомського типу, у яких рівень мінералізації знаходиться в межах 6,5 -12,0 г/л і відрізняються наявністю природного вмісту вуглекислоти.
Мінеральна вода «Поляна Квасова» сьогодні розливається безпосередньо на самому місці видобутку, дозволяючи, таким чином, повністю зберегти для вітчизняних споживачів весь спектр присутніх цінних мінеральних елементів. Серед них варто відзначити такі, як калій, кальцій, магній, натрій, а також ортоборну кислоту, яка є природним антибіотиком. Дана властивість води зробила її незамінною під час різних інтоксикацій.
Стакан «Поляна Квасова» здатний в лічені секунди зняти печію, тонізувати тіло і підбадьорити дух.
На сьогоднішній день оригінальна мінеральна вода природного походження «Поляна Квасова» може поставлятися до споживачів в скляних пляшках, ємність яких 0,5 л, а також в поліетиленових пляшках з ємністю 1,5 л.

Напишіть відгук

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

©2019 Всі права належать: Курорт "Сонячне Закарпаття"
Розробка компанії www.Blorax.com