background image

Лікування

Лікувальний профіль санаторію «Сонячне Закарпаття»:

Лікування захворювань органів травлення та порушення обміну речовин.

Основний лікувальний фактор:

Середньо-мінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору, яка носить назву «Поляна Квасова». Дана вода за своїм складом та лікувальними властивостями дуже подібна до мінеральних вод Боржомського типу, але відрізняється подвійним вмістом вуглекислоти, та в біологічно активних кількостях містить бор і фтор.

Медичні послуги:

Долікарське та лікарське обстеження, невідкладна допомога та цілодобовий медичний контроль, санаторно-курортний режим, медикаментозне лікування, лікувальне дієтичне харчування.

Внутрішнє бальнеолікування:

Питний прийом мінеральної води, полоскання горла і промивання носових ходів, мікроклізми, вагінальні зрошення, зрошення та підводне промивання кишківника, трансдуоденальне та ортоградне промивання, гідромасаж ясен, інгаляції.

Зовнішнє бальнеолікування:

Мінеральні вуглекислі, перлинні, хвойні ванни, підводний душ-масаж, струменевий, циркулярний, дощовий, висхідний душ.

Теплолікування:

Парафіно-озокеритові аплікації.

Фізіотерапевтичне лікування:

Гальванізація та електрофорез медикаментів, діадинамотерапія, амплипульстерапія, інтерференцтерапія, електростимуляція, ультратонотерапія, д’арсонвалізація, франклінізація, магнітотерапія, індуктотермія, УВЧ, СМВ-, ДМВ- і КВЧ-терапія, солюкс, УФО, Пілар-терапія, ультразвукова, лазерна та магнітолазерна терапія, інфітатерапія, вакуумтерапія, електроанальгезія, електросон, аероіонотерапія, віброакустична терапія.

Кліматотерапія та лікувальна фізкультура:

Купання в басейні, сонячні та повітряні ванни, теренкур, лікувальна гімнастика, ручний масаж, велотренажери та механотерапія, «сухе» витягування хребта.

Додаткові лікувальні методики:

Аерозольтерапія кам’яною сіллю (штучний мікроклімат сольових шахт с. Солотвино), фітотерапія, ароматерапія, психотерапія і психорелаксація, гірудотерапія, рефлексотерапія, гомеопатичне лікування, стоматологічні послуги, косметологічні послуги,.

Лабораторні обстеження:

Клінічні та біохімічні аналізи крові, сечі і калу; дуоденальне зондування; дослідження шлункової секреції.

Інструментальні обстеження:

Фіброгастродуоденоскопія, колоноскопія, ректороманоскопія, рентгеноскопія та рентгенографія, реографія, електрокардіографія, ультразвукове обстеження, спірографія.

Персонал:

Близько 500 осіб, у т. ч. 23 лікаря різних спеціальностей, двоє з ученим ступенем кандидата медичних наук, близько ста кваліфікованих медичних сестер.

Правова основа діяльності:

Вища акредитаційна категорія, сертифікати на надання готельних послуг та харчування, ліцензія МОЗ України на лікування. Акредитована лабораторія.

©2020 Всі права належать: Курорт "Сонячне Закарпаття"
Розробка компанії www.Blorax.com